17.06.2026 0:51

3 thoughts on “Бракът – мечта или затвор?

  1. Тоя път няма да се съглася с теб. Разсъжденията ти са сгрешени още в зародиш, защото очакваш някой друг да ти прави интересното. И четеш прекалено много цитати. 😀

  2. естествено, че когато аз не мога да си го направя, чакам друг да ми го направи. а цитатите извират отвсякъде, направо не можеш да им се скриеш.

  3. освен това, смисълът е да преживяваш интересностите с човека до теб, нали? иначе явно той няма място там.

Comments are closed.