видео
Ще ги видим тези юнаци в неделя… Като за първо тяхно появяване в този блог, не се...
Избрах да загърбя скръбта и мъката, идващи от моя „кървав остров“. Достатъчно ме трови. Tweet
Знам, че не е оригинал, но клипът кърти. А и изпълнението ми допада повече. Tweet
Честити пет месеца. Със закъснение. Tweet