Днес песен на деня няма да има. Много се разглезихте! Аз пък така приятно запих с нови приятни хора, че не остана време да ви измисля забавление. Каквото ви се слуша днес – това ще е Песен на деня 😉
за хора без работа, дори и да са на работа
Днес песен на деня няма да има. Много се разглезихте! Аз пък така приятно запих с нови приятни хора, че не остана време да ви измисля забавление. Каквото ви се слуша днес – това ще е Песен на деня 😉