12.06.2026 4:54

18 thoughts on “До Билла и обратно или защо повече няма да стъпя там!

  1. Странна работа.
    Аз също срещам големи затруднения с намирането на продуктите в Била.
    Преди ползвах само Пикадили, но лятото като се преместих, се оказа, че по-близкият ми супермаркет е Била.
    Баси обърканият магазин. И не е много разнообразен.
    Но за да компенсират явно, разнообразието на марки, разнообразяват местоположението им. Имам чувство, че всеки път разместват щандовете. Никога нищо не мога д анамеря.
    🙂

  2. БИЛА е най – качественият хипермаркет
    Пазарувам само от него
    Поне в Плевен е така
    А монетите от 50 ст и 20 ст са просто задължителни за количка и шкаф за багаж

  3. понеже вчера ме наплюха в другия блог, как можело да не нося монети :)) – ами ние абсолютно всеки път забравяме специално да си носим, в който и магазин да отиваме. ако се случи да имаме – имаме, ако не… да не говорим, че пикадилските се отключват с левче, а билските са по-евтини. ако трябва и това да помня… особено както имам трудности с помненето 😳

  4. Посмях се на вашата „трагедия“,но наистина винаги местят нещата в Билла.И то генерално ,и аз все търся… 😛 А колкото до стотинките,хайде де все трябвало да имаш 😀 На мен ми се е случвало да имам 5лв на стотинки и нито една от тях да не става за количките!!!! 😉

  5. ами какво да ти кажа, имам си една касичка в къщи и редновно всички бели стотинки отиват в нея $-)

  6. Точно така си е, на все пак БИЛЛА е хубав магазин,поне в Ямбол.Е, а за мен е най-близкия до къщи.Виж, Пикадили е в едно мазе,буквално,пък било то и мазето на МОЛ-а, и е такъв лабиринт…Да не говорим , че е ниско и е тясно в раменете…
    П.С. За количките в Билла-може и с 5 стотинки в отвора за 20,само трябва добре даги натиснеш…

  7. Толкова е клаустрофобично и в двата магазина, които откриха във Варна, просто е ужасно и ходя там само заради хубавата бира, която имат.

  8. ама хора, гледайте сега. не знам защо много от вас решиха и тук, и в пътепис.ком, че съм обявила война на веригата и че казвам, че са лоши магазини. идеята тук беше да опиша поредицата от лошо стекли се обстоятелства, свързани с едно конкретно посещение на един конкретен магазин. това не е война „останалите срещу била“. ако си говорим истината, била е един добър компромис цена-качество, аз лично я поставям по средата между пикадили (където има добри стоки на лоши цени) и кауфланд (където има лоши стоки на добри цени) 😉

  9. Невероятно колко провинциално! Много ЯКООО! А аз се чудех в Пикадили защо разни объркват ляво и дясно движение и се учпят колички, тоалетни и т.н. То цивилизацията не е за всеки брато!

  10. ЕЙ, Я МИ КАЖИ КАК С ЕДНИ 20 ЛВ. УСПЯ ДА НАПЪЛНИШ КОЛИЧКАТА, ДА СЛАГАШ ПРОДУКТИ ПО 2-3 В ТОРБИЧКИ, ДА СИ КУПИШ ДЖИН И Т.Н. А ОХРАНАТА ВИДЯ ЛИ ТЕ? АЗ С 20 ЛВ. СИ ИЗЛИЗАМ С ЕДНА ТОРБИЧКА- ТЕЗИ ОТ 30 СТ., ЗА КОИТО НЕ СА ТИ СТИГНАЛИ ПАРИТЕ.

  11. хахаха, имало хора, които четат внимателно :))
    не мисля, че трябва да ти давам обяснения, особено след тона, с който си попитал/а, но ако се замислиш, може и сам/а да се сетиш още няколко варианта, които НЕ са свързани с кражби 😉 айде сега докажи, че наистина те бива в детайлите!

  12. Ne se kosete horica,politikata e takava v BILLA a kadeto rabotqt tam prosto sa za sajelenie,no nali e bezrabotica i kriza te si mal4at.A 6ef da si v BILLA tova e syper,precakvat te kak si iskat.

  13. В магазина на Билла в кв. „Дружба“ 3 в Русе, касиерка с фамилия Трендафилова 6, не връща ресто. Като види, че клиента се е разсеял, дава само касовата бележка и точките и се скрива, ако не чака друг клиент. Ако клиента забележи, че не му връща рестото, се извинява и го дава. Веднъж ми направи този номер, а тази вечер направо си присвои 5 лв. ресто. Не зная как да го докажа. Нямате ли камери на касите, за да си наблюдавате персонала?

  14. Монетите за количка са просто задължителни,в жабката на колата винаги мятам по една, а за да няма летеж на джин по пода има големи торби по 30 ст.Преди 3 год. по нова година пазарихме там и на касата ме удариха поне с 3лв.-откачих и от тогава не съм стъпвала там.Сега от новата ми работа ми дават купони отново за този магазин и въобще не съм въодушевена…

  15. Най-отвратителния магазин е това!!!Туко що намерих мишка в витрината на кашкавалите и то жива.Това се случва в София в квартал Левски на Владимир Вазов!!!!Никой да не си пазарува от тоя гнусен магазин.Казах на оправителя а той ми благодаря за информацията и ми обърна гръб нагло гейче!!!!

Comments are closed.