12.06.2026 5:22

13 thoughts on “Десетина парадокса в моето обучение

  1. Хей, защо да спираш до тук. Има толкова много неща който не си учила, защо не се захванеш с някое от тях? 🙂

  2. Мдаа, накратко: който се учи, той ще сполучи, а който не се учи ще преподава на другите.

    Познато, а? 😉

  3. точно!
    ти къде се загуби пак? не ти ли се пие бира скоро?

  4. Защо пак – аз не съм се намирал? А изгубването няма нищо общо и не пречи на пиенето на бира – проверено.

  5. Няма отказване. Важното е да намериш това, което те прави щастлива. Но то не е цел, а начин на живот. Успех от мен!

  6. тцъ, някои хора сме на работа в петък 😉

  7. Това, че и аз съм на работа в петък, издига ли ме до човек???

  8. след толкова приказки излиза, че просто не ти се пие бира 😉

  9. При мен е бира юбер алес 🙂

    По празниците няма ли да нагАзиш голямото село? (специално подчертавам – „а“, а не „ъ“….

  10. голямото село ме нагази вече… и с „а“ и с „ъ“ 😉

Comments are closed.