Warning: Undefined array key "mime-type" in /home/xn7sbbg4/public_html/garga-blog.com/wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/ultimate_social_media_icons.php on line 307
12.06.2026 4:36

10 thoughts on “Ванко

  1. тъжно.. и аз имах подобен приятел. почина от диабетна кома.
    наистина е жалко за пропуснатото и за това, че сте изгубили контакт.

  2. Хубаво и тъжно, да. Всеки има по една такава първа тръпка. Една от най-сладките е.

  3. честно казано, вече не помня даже дали съм знаела, минаха няколко години… знам, че е писал по стените „четете библията“.

  4. Аз само искам да коментирам последната снимка: уау, какво тяло 🙂

  5. Сврако, както подозирах – не знаеш какво е Лошо момче. Лошите момчета не ходят в секти – там място намират точно… няма да го напиша, че споменът да си те топли.
    Примерно ако беше си отишъл като Дими от Сленг – можеше да е друго, но … Сектант, полудял, скочил от прозорец в лудницата… далеч, далеч е това от „лошо“…
    И понеже вече е в Рая:
    Добрите момчета отивали в Рая, лошите – където поискат…

  6. стелияне, той беше лошо момче като малък – гаменче, каквото бях и аз де. после нещо се обърка.

Comments are closed.