Леле, колко съм бясна, ако знаете! X( Tweet
METALLICA
Мине – не мине и се сещам за класиците… от времето, когато бяха класически все пак. Tweet
И да се върна на първите, които започнах да слушам, преди много, много години, в един далечен...
За кого ли, наистина, бие камбаната? Tweet
Класика в жанра 😉 Tweet