Тези ще са ми за втори път B-) Предния път някои се уредиха с прегръдки 😉 (снимки по-надолу)
Аз, както винаги, бях само снимач :-((
за хора без работа, дори и да са на работа
Тези ще са ми за втори път B-) Предния път някои се уредиха с прегръдки 😉 (снимки по-надолу)
Аз, както винаги, бях само снимач :-((