12.06.2026 4:50

6 thoughts on “Късо, черно, без захар!

  1. Еее, сега кафенце с цигарка си е класика 🙂

  2. за кого? за мен класиката е какао с кит кет ~O) =P~

  3. не е просто навик това с кафето, някак наподобява към пристрастяването към дрогата, има си и абстиненция.

  4. Ъъъ … некъде има дебела грешка във връзката кока-кокаин.
    Скоро имаше филмче по Нешънъл Джиографикс за коката която дъвчат в Перу и на няколко пъти във филма стана въпрос, че няма нищо общо с кокаина – по-точно, неправилно се свързва с кокаина, който се добива от съвсем различно нещо …

    ПП. Преди да напиша това по-горе, прегледах посочените линковете в Уикипедия:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Coca
    http://en.wikipedia.org/wiki/Cocaine
    и считам, че грешката е там, а не във филма по Нешънъл Джиографикс. Но все пак, не съм специалист в материята.

  5. амиии…. аз пък съм напълно убедена в съвсем пряката връзка кока-кокаин. просто листата не действат толкова силно както извлечените от тях и впоследствие преработени вещества, от които се получава кокаина. и аз не приемам информацията от уикипедия като 100% достоверна, но в случая се доверявам, защото не ми е единствения източник 😉

Comments are closed.