Warning: Undefined array key "mime-type" in /home/xn7sbbg4/public_html/garga-blog.com/wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/ultimate_social_media_icons.php on line 307
12.06.2026 4:26

7 thoughts on “Лека нощ, да спиш в кош – ама друг път!

  1. Сигурно не ти е много забавно, но аз така се смях – с глас 🙂 🙂 🙂

  2. Да ти кажа честно – с децата е по-лесно!
    А благоверният как издържа? 🙂 И аз се посмях доста. 🙂

  3. благоверният от известно време се спаси от целия тоя цирк, като започна да спи с тапи за уши 8-|

Comments are closed.