12.06.2026 5:30

3 thoughts on “Асансьор на ужасите

  1. Решението е да слезеш от този емоционален асансьор.
    Това за вината A PRIORI ми е познато до болка…това ми го вменяваха манипулативни хора, които искаха да ме моделират по техен модел, докато казах СТИГА!
    Да си в подобна връзка не е садо-мазо, по-скоро емоционално издевателство, боли, но трябва да се прекъсне….иначе…може да свърши с много болка …на последния етаж(7-то небе),(небе- в пряк и в преносен смисъл).
    Това не е любов, а някаква парадоксална болна зависимост от Тирана, от мъчителя, говоря само от личен опит.
    Никой не е толкова лош, за да бъде наказван с подобни отношения.

  2. след поредното пропадане и даже засядане на асансьора там някъде в ада, вече слязох, а на партера ме чакаше много мил и добър човек, който пое нелеката задача да заличи щетите. за сега се справя успешно 🙂

Comments are closed.